Mažeikiuose renovuotame name 1 aukšte parduodamas 2k butas. Kaina: 48000 €

Dalintis
Kontaktai:
Tel. +370-682-45523
Parašykite mums:
Informacija apie skelbimą
Skelbimo ID
42987
Savivaldybė
Mažeikių r.
Gyvenvietė
Mažeikiai
Adresas
Žemaitijos g. 19, 89136
Kambarių sk.
2
Aukštas
1
Plotas m²
46
Pastato tipas
Blokinis
Šildymas
Centrinis
Paskirtis
Gyvenamoji statyba
Kaina
48000 eurų
Nuoroda žemėlapyje
Aprašymas

Butas 5 aukštų blokiniame name su įstiklintu balkonu, apstatytas baldais ir buitine technika. Aukšte 3 butai. Rūsys. Plotas 46 kv. m. Virtuvė 6 kv. m. Šarvinės durys, plastikiniai langai orientuoti į pietryčių ir šiaurės vakarų puses, laminuota grindų danga, vonia sujungta su wc. Mokestis už renovaciją išmokėtas.

Gyvenate užsienyje, tačiau turite nekilnojamąjį turtą ir norite saugiai jį parduoti ar išnuomoti? Padedame išnuomoti Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą ir išsinuomoti gyvenamąjį būstą arba komercines patalpas. Administruojame nuomą. Atstovaujame teikiant visas su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas. Nuomininkų paieška. Sutarčių vykdymo priežiūra ir kontrolė. Nuomojamo turto priežiūra. Pinigų už nuomą surinkimas ir perdavimas savininkui. Nuomininkų įmokų ir įsipareigojimų vykdymo kontrolė. Remonto darbų organizavimas. Mokėjimų administravimas. Ataskaitos turto savininkui.

Ypatumai
Bendra automobilių parkavimo aikštelė; Dujos; Elektra; Kanalizacija; Kodinė laiptinės spyna; Langai su stiklo paketais; Miesto vandentiekis; Su baldais; Virtuvės komplektas